EMETA UAB   +370 5 2338821  
  22 metų Lietuvoje                                                                                                                       AKCIJOS, DURŲ KAINOS !!! 

  

METALINIAI GARAŽO IR KIEMO VARTAI 

Garažo vartai atrodo ne taip patraukliai kaip pakeliami, bet jie yra žymiai patikimesni ir saugesni. 
Standi metalinė konstrukcija ir seifinės spynos apsaugo Jūsų turtą nuo staigaus ir greito įsibrovimo. Metaliniai vartai susideda iš rėmų, pagamintų iš kampuočio ar kvadratinio vamzdžio ir sąvarų, pagamintų iš metalinio karkaso ir 2-3 milimetrų pluošto. Vartai atsidaro į lauko pusę ar į vidų. Vartų tvirtinimo būdas pasirenkamas atsižvelgus į konkrečią situaciją. Vartai gali būti gruntuoti, dažyti paprastu ar milteliniu būdu. Visiems mūsų gaminiams ir darbams mes teikiame garantiją. 

Metalinių vartų 2100x2500 kaina nuo 380,00 Eur.

Metalinių vartų 2100x2500 kaina su spyna (Dierre 6000 arba Securemme 2510) nuo 420,00 Eur.

Vartų pristatymas ir montavimas Vilniaus mieste - 70,00Eur. 

 

metaliniai garazo vartai_emeta.lt


metaliniai vartai_emeta.lt


metaliniai garazo vartai_emeta.lt


metaliniai garazo vartai_emeta.lt


metaliniai garazo vartai_emeta.lt

 GROTOS IR TVOROS

Langų grotos yra patikimas ir nebrangus būdas apsaugoti savo bustą ar biurą nuo įsilaužimo. Grotos apsaugo langų, durų bei kitas angas. Pagal būtinumą jos susideda iš dviejų ar daugiau dalių, gali turėti užraktą ir atsidaryti į lauko pusę arba į vidų. Grotos gaminamos iš metalinio 25-40 milimetrų kampuočio bei metalinių strypų ir 8-16 milimetrų kvadratinių vamzdžių. Jūsų pageidavimu grotos gali būti dekoruotos. Pagal mūsų katalogą Jūs galite parinkti grotų dekoravimo elementus.

Mes taip pat gaminame metalinius vartus ir tvoras, montuojame ir betonuojame tvoros elementų tvirtinimo stulpelius. Jūs galite pasirinkti gruntuotus ar dažais Hammeritedažytus gaminius. 
Mūsų darbuotojai greitai kokybiškai atliks montavimo darbus Jūsų pageidaujamu laiku.