EMETA UAB                   
TEL. +370 633 65433
25 metų darbo patirtis         

Šarvuotos buto durys , lauko durys:

Tai ne tik metaline konstrukcija kuria apsaugos Jus nuo nemalonių svečių , bet ir metaliniu durų konstrukcija yra tvirtesnė nei medinių. Kokybiškai pagamintos ir sumontuotos durys visiškai nesikraipo, darinėjant nekliūva, puikiai tarnauja ilgą laiką.

Durų dizainą galėsite pasirinkti  iš didelio apdailos spalvų ir rašto asortimento. 

 

Jūs galite išsirinkti iš 14 LMDP plokščių atspalvių, 27 skirtingų PVC plokščių spalvų , kurias galima padailinti įvairiais raštais. Norintiems išskirtinumo siūlome natūralaus medžio masyvo apdailą (pušis, uosis, ąžuolas). Lauko durims siūlome MDF dažyta plokštę, kurią galima pagražinti įvairiais raštais,  OKOUME dažyta arba beicuota apdaila. Visos šarvuotos durys yra gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl galime pagaminti duris, kurios geriausiai atitiks angos išmatavimus, o taip pat parinkti apdailos skydų tipą, spalvą, dažymo būdą, spynas, rankenas ir kitus priedus pagal Jūsų pageidavimus.

 

Mūsų įmonę naudoja tik kokybiškas, laiko patikrintas spynas. Spynos - tai vienas iš pagrindinių durų elementų, nuo kurio priklauso Jūsų turto saugumas. Montuojant abejotinos kokybės spyną Jūs rizikuojate ne tik savo turtu. Nekokybiška spyna gali užstrigti ir avariniam durų atidarymui Jūs išleisite daug didesnę sumą, nei kainuotų iškart užsakyti kokybišką spyną.

                                                 

Mes siūlome tokių gamintojų, kaip MOTTURA , DIERRE, CISA, FIAM, SECURIMME, ASSA, S-PRO, EVVA, MUL-T-LOCK spynas. Į vienas duris rekomenduojama statyti ne mažiau dvejų spynų - vieną iš jų būtinai seifinę, kuri fiksuoja durų varčią trijose kryptyse, o kitą spyną su rankenomis. Labai svarbu, kaip montuojamos spynos. Mes papildomai apsaugome spynas nuo mechaninio įsilaužimo.